featured kick light

V-ce Mistrz Polski Kick Light 2017 !

06:55Przemysław Kacieja

Mistrzostwa Polski Kick Light 24-26.03.2017 Kartuzy. Ponad 250 zawodników, 60 klubów z całej Polski, a w tym nasza ekipa z Zielonej Góry. Jednak moment!

Co to ten Kick Light, czym to się różni od Low Kinga? Przede wszystkim walki prowadzone są na macie. Jest to pośrednia nazwa między pół a pełnym kontaktem. WIęcej na > pzkickboxing.pl/kicklight

"Przemysław Kacieja rywalizował w gronie seniorów w kategorii wagowej -63 kg. W drodze do walki finałowej pokonał uzyskując przewagę punktową Szymona Samorajczyka z KS Palestra Warszawa w ćwierćfinale i w półfinale Krystiana Pietruchę z KS Otwock "KO" Team. W finale zmierzył się z obecnym Mistrzem Europy Kick Light Mateuszem Niżejewskim z LKSW Pomorze Świnoujście, któremu uległ na punkty. Nasz zawodnik uplasował się na drugiej pozycji w klasyfikacji ogólnej i zdobył medal srebrny. "www.boksing.pl

Wywiad radio zachód
Teraz jak ja to widzę. Noga bolała, gorąco było i ten, to nie mój styl...Wymówki nie dla mnie. Imprezę oceniam jako bardzo udaną, choć nie sądziłem, że nawet będę startował. Jednak dałem się przekonać i miałem przyjemność stoczyć 3 walki w pełnym dystansie czasowym, za co bardzo dziękuję moim przeciwnikom. Bardzo cennym aspektem turnieju była możliwość walki z kolejno dwoma mańkutami. Rywalizacja w finałowej walce zostawia spory niedosyt, bo mam apetyt na złoto w tym roku i ładny pasek. Uważam, że forma w klubie została ciężko wypracowana, co owocuje medalami na mistrzostwach. Wszystko to pod okiem Bogumiła Połońskiego. Serdeczne podziękowania dla moich sponsorów, którzy ze mną współpracują. Jestem dumny, że mogę zakładać tą opisaną koszulkę na walkę, aby Wam podziękować. Zapraszam do galerii z imprezy :)